قوانین و مقررات

شرایط انجام رزرو

1-     پس از درخواست اولیه رزرو و اعلام مبلغ پیش پرداخت از سوی هتل،مبلغ قابل پرداخت می بایست ظرف مدت 48 ساعت توسط میهمان واریز و رسید آن ارسال گردد در غیر این صورت رزرو فوق کنسل شده و تایید نمی گردد.

2-     رزروهای بدون پیش پرداخت یا بدون مکاتبه رسمی و کسب تاییدیه هتل فاقد اعتبار می باشد و هتل مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

3-     -در صورت انجام رزرو آنلاین، پس ازپر کردن فرم رزرو و پرداخت آنلاین، کدرهگیری و پرینت واچر را حتما تا زمان ورود به هتل نزد خود نگه دارید. لازم به ذکر است رزروهای بدون کسب کد رهگیری فاقد اعتبار می باشد و هتل مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت

4-     مبنای محاسبه هزینه جهت افراد بالای 5 سال نفر کامل، افراد بین 3 تا 5 سال خردسال و نیم بها، افراد زیر 3 سال رایگان خواهد بود.

5-     ساعت تخلیه اتاق قبل از ساعت 12 ظهر و تحویل اتاق بعد از ساعت 14 می باشد. از ساعت 12 الی 18 تخلیه اتاق با 50% شارژ و از ساعت 18 به بعد یک روز کامل محاسبه می گردد.

6-     میهمان می بایست درهنگام ورود به هتل برگ تایید رزرو و اصل فیش یا حواله بانکی (چاپی و یا الکترونیکی) را به مسئول پذیرش ارائه نماید.

7-     جهت استفاده از خدمات ترانسفر استقبال فرودگاهی می بایست زمان رزرو و یا حداکثر تا 48 ساعت قبل از ورود با واحد رزرواسیون هماهنگی ها لازم صورت گیرد.

8-     همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی و مقررات هتل الزامی است. در مورد میهمانان خارجی ارائه گذرنامه همراه با ویزای معتبر ضروری است.

9-     میهمانان گرامی توجه داشته باشید نداشتن مدارک کامل هویت و زوجیت قانونا موجب عدم پذیرش میهمان در هتل می شود.

10-در صورتیکه میهمان قبل از ساعت 14 مراجعه نماید ، صرفا در صورت خالی بودن اتاق،هتل می تواند همکاری لازم را در جهت تخصیص اتاق داشته باشد.

11-شماره اتاق هنگام ورود میهمان به هتل توسط پذیرش تعیین می گردد.

12-مقتضی است که میهمان در پایان اقامت رزرو شده نسبت به تخلیه اتاق در ساعت مشخص شده توسط هتل اقدام نماید و در صورت تمایل، تمدید رزرو با هماهنگی و توافق پذیرش هتل ممکن خواهد بود.

13-به کلیه نرخ های خدمات هتل طبق قانون مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود.


شرایط کنسلی

هرگونه تاخیر در برنامه ورود و یا کنسل رزرو می بایست در موعد رزرو به هتل اطلاع داده شود در غیر این صورت میزان خسارتی که باید توسط مشتری پرداخت گرد به شرح ذیل است:

  • تا 48 ساعت قبل از ورود، مبلغ 20% هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق کسر می گردد.
  • تا 24 ساعت قبل از ورود مبلغ 50% هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق کسر می گردد.
  • از 24 ساعت قبل تا زمان ورود، مبلغ 70%هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق کسر می گردد.
  • چنانچه میهمان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید اتاق فقط به مدت یک شب خالی نگه داشته می شود و روز بعد ابطال می گردد و هزینه یک شب اقامت به ازای هر اتاق کسر می گردد.
  • هتل درخصوص جاماندن یا تاخیر و لغو وسیله سفر میهمانان مسئولیتی ندارد و در صورت عدم مراجعه میهمانان در روز مقرر به هتل مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو خواهد شد.
  • در صورتی که رزرو انجام شده در نتیجه شرایط فورس ماژور ( رخداد بلایای طبیعی و حوادثی خارج از کنترل و اراده طرفین ) از جانب هتل لغو گردد، کلیه وجه دریافتی عینا به میهمان مسترد خواهد شد.
  • چنانچه به دلایلی غیر از موارد فورس ماژور رزرو انجام شده توسط هتل لغو گردد، وجوه دریافتی عینا به میهمان مسترد خواهد شد. همچنین هتل می تواند با موافقت میهمان نسبت به تامین واحد اقامتی دیگری با شرایط و قیمت مشابه برای ایشان اقدام نماید.